Saulkrastos pazudušā zēna meklēšanā iesaistījušies ap 500 brīvprātīgo

Ceturtdienas vakarā Saulkrastos no dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" pazudušais nepilnus trīs gadus vecais zēns vārdā Rūdolfs piektdien, 29.jūlijā plkst. 12 aizvien nav atrasts.

Brīvprātīgo, kuru skaits sasniedzis 500 cilvēkus, kā arī karavīru, zemessargu un kinologu pūles vairāk nekā 12 stundu garumā nav arī devušas skaidru pavedienu, kas ar zēnu varētu būt noticis. Puika bijis raudulīgs, taču meklētāji nekādu raudāšanu līdz šim nav dzirdējuši. Tomēr, iespējams, ka puika ir aizmidzis un kad pamodīsies, tad varētu sākt raudāt.

Piektdien brīvprātīgo Saulkrastu kooperatīvā ir tik daudz, ka auto ir nepieciešams atstāt tālu prom no koordinatoriem, kuri pārrauga meklēšanu.

Teritorija, kas viņiem ir jāpārskata, gan ir ārkārtīgi liela. Mazdārziņu masīvs, kurā zēns ir dzīvojis, ir ārkārtīgi liels, turklāt tur ir grāvji, dīķis, daudz apdzīvotas un neapdzīvotas teritorijas.

Arī zemessargs Aivars Krjukovs apkārtni raksturo kā sarežģītu, daudzveidīgu. Iepriekš ziņots, ka ap kooperatīvu ir ļoti daudz mazdārziņu, kas visi jau vairākkārt ir pārmeklēti, savukārt blakus ir paliels mežs, kas ir aizaudzis ar garu zāli un brikšņiem, kā arī kukuržņiem.

Zemessargs Aivars Krjukovs par Rūdolfa meklēšanu
00:00 / 00:29
Lejuplādēt

Mežu no augšas pārmeklē Nacionālo bruņoto spēku helikopters.

NBS pārstāvis Kaspars Galkins par Rūdolfa meklēšanu
00:00 / 01:01
Lejuplādēt

Policija aicina jaunus brīvprātīgos zēna meklēšanā pieteikties pa tālruni 27892094.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins par pazudušo Rūdolfu un viņa meklēšanu
00:00 / 00:31
Lejuplādēt

Puisēns bija aizgājis no kādas kooperatīva dārza mājas teritorijas. Zēns pazudis brīdī, kad māte apstājusies un sākusi runāties ar kaimiņieni.

Agrā piektdienas rītā bija izskanējis, ka zēns tomēr ir atrasts. Tomēr, kā izrādījās brīvprātīgie par pazudušo Rūdolfu bija noturējuši citu zēnu, kurš atradās vecāku redzeslokā, kas bija netālu. Informācija par Rūdolfu bija pārsteidzīga, atzina Anučins.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti