Satiksmes pārvada izbūve pār dzelzceļu Sarkandaugavā rit pēc plāna

Darbi pie satiksmes pārvada pār dzelzceļu Rīga-Skulte rit pēc plāna, apliecina Rīgas Domes satiksmes departamenta priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods.

Rīgā, Sarkandaugavas apkaimē šobrīd tiek būvēts pārvads, kurš tautā ieguvis “Skultes pārvada” nosaukumu. To būvē, lai mazinātu sastrēgumus un kravas transporta plūsmu apkaimē un pilsētas centrā, lai palielinātu satiksmes drošību, kā arī lai veicinātu labāku kravas transporta savienojamību ar ostu.

Rīgas Domes satiksmes departamenta priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods skaidro – šobrīd darbi notiek atbilstoši grafikam un plānots, ka tie tiks pabeigti nākamajā būvdarbu sezonā, iespējams, jau nākamā gada vasaras sākumā.

Jānis Vaivods par satiksmes pārvada celtniecību
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Objektā ir noslēgušies laiduma konstrukciju sekciju betonēšanas darbi, notiek satiksmes pārvada karnīžu un deformācijas šuvju izbūve. Skaņas sienu un betona barjeru uzstādīšana. Satiksmes pārvada veidņu demontāža turpinās. Notiek atbalsta sienu izbūve. Notiek lietus ūdens kanalizācijas tīkla izbūve, apgaismojuma izbūve. Dzelzceļa luksofora signalizācijas izveide Sliežu ielā. Šobrīd arī turpinās pieguļošo ēku logu nomaiņa," stāsta Vaivods.

Kopējās pārvada izbūves izmaksas plānotas 45,4 miljoni eiro. No tā 27,1 miljons eiro piešķirts no Eiropas Savienības kohēzijas fonda, viens miljons piešķirts no Latvijas valsts budžeta un pārējais ir Rīgas pašvaldības apmaksāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti