Rīta Panorāma

Intervija ar Egitu Poli

Rīta Panorāma

Intervija ar Anatoliju Kriepānu

Intervija ar Jāni Langi un strīms ar Jāni Vanku Biķernieku trasē

Satiksmes drošību vasarā stiprinās gan kampaņā, gan infrastruktūras pārbūvē

Satiksmes drošību vasarā stiprinās gan jaunā informatīvajā kampaņā, gan arī ceļu infrastruktūras pārbūvē, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” ceturtdienas, 14. jūnija, rītā sacīja VAS “Latvijas Valsts ceļi” vadītājs Jānis Lange.

Viņš norādīja, ka autovadītājus vasarā aicinās būt uzmanīgākiem jaunā kampaņā "Esi pie stūres - atceries fiziku!", kura tapusi sadarbībā ar Drošas braukšanas skolu, Valsts policiju un Latvijas transporta apdrošinātāju biedrību. Tradicionāli vasarā labo laika apstākļu dēļ šoferi sāk braukt ātrāk, kļūst par sevi pārliecinātāki, attiecīgi palielinot bīstamu situāciju uz ceļiem skaitu.

Vienlaikus turpinās uzlaboties ceļu infrastruktūra.

Proti, šovasar notiks daudzu ceļu seguma remonts, krustojumu pārbūve un aptuveni 60 kilometru apjomā būs ierīkoti horizontālie, akustiskie marķējumi. “Vajag vairāk investēt [naudu], lai novērstu situācijas, kur varētu būt kaut kādi riski,” pauda Lange.

Viņš arī mudināja autovadītājus un citus iedzīvotājus ziņot par satiksmei potenciāli bīstamām vietām, zvanot uz “Latvijas Valsts ceļu” diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti