«Saskaņu» turpinās vadīt Ušakovs; partija grib vairāk varas pašvaldībās

Partijas "Saskaņa" priekšsēdētāja amatā sestdien kongresa laikā atkārtoti iecelts Nils Ušakovs.

Savukārt par partijas priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Jānis Urbanovičs, kurš ir arī "Saskaņas" Saeimas frakcijas vadītājs.

Ušakovs kongresā pauda, ka partijai "Saskaņa" nākamajās vēlēšanās jāiegūst vara pašvaldībās, kur šobrīd partija ir opozīcijā.

"Jau tagad mums ir jāsāk gatavoties 2017.gada vēlēšanām. Mums ir vienlīdz svarīgi stiprināt savas pozīcijas pašvaldībās, kur esam pie varas, kā arī iegūt varu tajās pašvaldībās, kur esam opozīcijā," teica Ušakovs.

Politiķis uzsvēra, ka "Saskaņai" kā lielākajai partijai Latvijā ar milzīgu pieredzi pašvaldībās ir "absolūti nepieņemami atrasties opozīcijā tādās pilsētās kā Daugavpils, Jūrmala un Jelgava".

"Tas nozīmē, ka partijai vajadzēs deleģēt savus spēcīgākos un aktīvākos pārstāvjus vēlēšanām šajās pašvaldībās. Un ne vēlāk kā maijā mums jāizvirza kandidāti, kuri cīnīsies par mēra krēsliem šajās pilsētās un uzvarēs," viņš pauda.

Pēc Ušakova vārdiem, "Saskaņai" līdz nākamā gada septembrim vismaz par 80% jābūt gataviem kandidātu sarakstiem pašvaldību vēlēšanās.

"Saskaņa" sestdien arī atbalstīja līdzšinējo valdes locekļu pārvēlēšanu - darbu turpinās Saeimas deputāti Valērijs Agešins, Ivans Ribakovs, Andrejs Elksniņš, Sergejs Dolgopolovs, Boriss Cilevičs, Igors Pimenovs, Sergejs Potapkins, Valērijs Agešins, Ivars Zariņš un Sergejs Mirskis. Tāpat valdē strādās Elizabete Krivcova, Aleksandrs Sakovskis, Vitālijs Azarevičs, Maksims Tolstojs, Mihails Kameņeckis, Aivars Bergers un Jurijs Hadarovičs.

Savukārt bijušās parlamentārietes Marjanas Ivanovas-Jevsejevas vietā par valdes locekli ievēlēta Saeimas deputāte Zenta Tretjaka.

Sestdien norisinājās partijas "Saskaņa" kongress. Kopumā tajā pulcējušies 672 delegāti.

"Saskaņa" ir vadošā partija Rīgas domē, bet 12.Saeimā tā ir opozīcijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti