«Saskaņa» un «Gods kalpot Rīgai!» plāno kopīgi startēt Saeimas vēlēšanās

Partijas „Saskaņa” un „Gods kalpot Rīgai!” (GKR) plāno pirmdien parakstīt līgumu par abu partiju kopīgu dalību 12.Saeimas vēlēšanās, informēja „Saskaņas centra” Saeimas frakcijā.

Kā skaidro „Saskaņas centrs”, abām partijām jau ir izveidojusies cieša sadarbība, vairāku gadu garumā kopīgi vadot saliedētu koalīciju Rīgas domē.

Sadarbība parlamentārā līmenī esot nākamais solis abu partiju kopīgas politikas īstenošanā, kuras „pamatā ir sociālā atbildība un visas Latvijas tautas saliedētība”.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Rīgā GKR startēja kopā ar „Saskaņas centru”, un šīs apvienības vienotais saraksts ieguva pārliecinošu vairākumu pašvaldībā.  

Pēc Eiropas parlamenta (EP) vēlēšanām Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” vēstīja, ka ir sašķēlies līdz šim par harmonisko uzskatītais «kreiso» partiju bloks. Apvienībā "Saskaņas centrs” esošie politiskie spēki startēja atsevišķi - vadībā esošā partija "Saskaņa” vēlējās sevi pieteikt kā sociāldemokrātisku veidojumu.

Kā liecināja „Latvijas faktu” aptauja, maijā pieauga opozīcijā esošās apvienības „Saskaņas centrs” (SC) popularitāte - par to būtu gatavi balsot 18,4% pilsoņu (aprīlī – 16,8%).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti