«Saskaņa» kongresā balsos par valdes priekšsēdētāju un partijas domes izveidi

Partija "Saskaņa" sestdien pulcēsies 10. kongresā, kurā izvēlēs nākamo partijas vadītāju, jo Nils Ušakovs šos pienākumus vairs neuzņemsies. Uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu ir trīs kandidāti. Visticamāk, šos pienākumus pārņems partijas veidotājs Jānis Urbanovičs. Tāpat plānots apstiprināt partijas „Saskaņa” domes izveidi.

"Saskaņa" kongresā balsos par valdes priekšsēdētāju un partijas domes izveidiJānis Kincis

  Partijas „Saskaņa” kongresā aizklātā balsošanā uz turpmākajiem gadiem būs jāievēl valdes priekšsēdētājs, viņa vietnieki un valde. Uz partijas vadītāja amatu ir trīs kandidāti: viens no ilggadējiem ''Saskaņas'' līderiem Jānis Urbanovičs, Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis, kurš ''Saskaņai'' pievienojās pērn pirms13. Saeimas vēlēšanām, kā arī kādreizējais Saeimas deputāts Andris Morozovs.

  Tāpat kongresā būs jāapstiprina jaunveidojamas institūcijas – partijas domes - statūti un jāievēl tās sastāvs. Visticamāk, par ''Saskaņas'' domes vadītāju kļūs ilggadējais partijas līderis Nils Ušakovs, bet domē darbosies ''Saskaņas'' deputāti no pašvaldībām un Saeimas, Latvijas Radio pavēstīja Urbanovičs. Kongresā notiks debates par "Saskaņas" darbu Eiropas Parlamentā, Saeimā un pašvaldībās.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti