Panorāma

Panorāma

Panorāma

Neredzīgā Līva absolvē vidusskolu

«Saskaņa» apliecina atbalstu O. Burovam Rīgas mēra amatā

«Saskaņa» apliecina atbalstu Burovam Rīgas mēra amatā

Partijas "Saskaņa" Rīgas domes deputātu frakcija apliecinājusi, ka atbalstīs "Gods kalpot Rīgai" izvirzīto kandidātu Oļegu Burovu Rīgas mēra amatā. To pēc abu partiju pārstāvju tikšanās apliecināja "Saskaņas" frakcijas vadītāja Anna Vladova.

Līdz ar to Burovu atbalsta 28 no 60 domes deputātiem. Ar pārējām domes frakcijām “Gods kalpot Rīgai” tiksies nākamnedēļ. Balsojums domē par mēra iecelšanu paredzēts 10. jūlijā.

"Mēs plānojam runāt ar visiem. Šobrīd mēs saņēmām redzējumu no “Saskaņas”, pieņēmām informāciju zināšanai. Pēc tam runāsim ar visiem pārējiem, un tad būs kaut kāds rezultāts," sacīja Burovs.

Jautāts, vai "Saskaņa" izvirzīja kaut kādus nosacījumus savam atbalstam, Burovs atzina: "Jā, izvirzīja, bet pašlaik, protams, es to nekomentēšu. Tas paliek pie mums, mums vajadzētu visu apkopot un aiziet otro apli."

Arī Vladova nekomentēja "Saskaņas" priekšnoteikumus Burova atbalstam. "Es arī šodien nekomentēšu to, par ko mēs šodien runājām. Sagaidīsim nākamo nedēļu, rezultātus, un tad mēs visu nokomentēsim."

Lai pārrunātu turpmāko rīcību, piektdien, 28. jūnijā, tikās arī Rīgas domes opozīcijas partijas, taču par sava kandidāta virzīšanu mēra amatam partijas nav vienojušās. 

KONTEKSTS:

Maija beigās Rīgas mēra amatā tika ievēlēts ilggadējais Rīgas domes Korupcijas novēršanas komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais ("Gods kalpot Rīgai"). Jauns Rīgas mērs bija jāizraugās, jo pēc ievēlēšanas Eiropas Parlamentā amatu atstāja ilggadējais Rīgas mērs Nils Ušakovs ("Saskaņa"). Taču divdesmit pirmajā dienā pēc ievēlēšanas Turlais gāzts no amata. "Gods kalpot Rīgai" valde šonedēļ nolēma, ka Rīgas mēra amatam virzīs pašreizējo mēra amata pienākumu izpildītāju Burovu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti