4. studija

4.studijas viešņa - Latvijas Universitātes profesore ZANDA RUBENE

4. studija

Neaiztieciet uzlīmes! To dēļ var atteikt garantijas remontu ledusskapim

Kā sokas izmeklēšana? Skaļas un nežēlīgas lietas, kurās bija iesaistīti bērni

Sarkandaugavā vienaudzi nežēlīgi piekāvušais pusaudzis nonācis Cēsu audzināšanas iestādē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Pērn rudenī Sarkandaugavā 14 gadus vecs bērns nežēlīgi uzbruka savam vienaudzim, toreiz varmākam netika piemērots apcietinājums, un cietušā zēna mamma baidījās par savu dēlu. Tagad policija informēja, ka vainīgais jaunietis pieļāvis arī citus pārkāpumus un tagad atrodas Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.

Nežēlīgā izrēķināšanās ar puiku, kurš tika piekauts līdz bezsamaņai, daudzus neatstāja vienaldzīgus, bet likuma sargi uzbrucēju toreiz atbrīvoja.  Vien nedēļu vēlāk pats uzbrucējs sociālajos tīklos padižojās ar savu “varoņdarbu”.

Policijā informēja, ka pēc uzbrukuma agresors bijis mierīgi kā jērs, pildījis visus likuma sargu nosacījumus. Tomēr tas neturpinājās ilgi.

Policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Norberts Trepša  informēja, ka “vainīgā persona ir izdarījusi arī citus noziedzīgos nodarījumus, kā rezultātā vainīgajai personai ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, un 2005. gadā dzimušais jaunietis šobrīd atrodas Cēsu iestādē.

Jaunietis izdarīja vairākas zādzības no tirdzniecības iestādēm, iekļūstot tajās nakts laikā, informēja policijā.

“Grūti spriest par šī puiša nākotni. Cerības jau pastāv vienmēr. Cerams, ka šīs ieslodzījuma vietas viņu nesalauzīs pilnībā un viņš nepaliks uz šīs noziedzīgās takas,” sacīja Trepša.

Savukārt cietušā puiša mamma priecājas, ka dēls pēc pārdzīvotā ir atguvies. Tomēr, lai pilnībā dzēstu notikušā sekas, vajadzīgs ilgs laiks un nepieciešama profesionāla palīdzība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti