Salu tilta kompleksā mainīta satiksmes organizācija; jau no rīta – daudzi braucēji neizpratnē

Rīgas domes Satiksmes departaments trešdien, 3.aprīlī, informēja, ka, turpinoties Salu tilta kompleksa pārbūves darbiem, ir mainīta satiksmes organizācija Salu tilta sākumposmā virzienā no Centra uz Pārdaugavu. Izmaiņas ieviestas jau trešdien agri no rīta un dažiem autobraucējiem sagādāja pārsteigumu, jau no rīta vēstīja "Rīta Panorāma" un novēroja LSM.lv.

No trešdienas ir likvidēta sabiedriskā transporta josla uzbraukšanai uz Salu tilta no Lāčplēša ielas.

Tāpat virzienā uz Pārdaugavu kreisajā malējā joslā braucošie autovadītāji tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet bez iespējām nogriezties uz Mūkusalas ielu.

Savukārt labajā malējā joslā braucošie tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet ar iespēju nogriezties uz Mūkusalas ielu, informēja Satiksmes departaments.

Ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas ir īslaicīgas, plānotas līdz 17. aprīlim.

Departaments norāda, ka objektā ir izvietoti normatīvajiem aktiem atbilstoši brīdinājuma plakāti, kā arī ceļu horizontālais marķējums, kas informē par satiksmes organizācijas izmaiņām.

Salu tilta kompleksa pārbūve ir apjomīgs būvobjekts, kur satiksmes organizācija tiek mainīta salīdzinoši bieži, līdz ar to, aicinām transportlīdzekļu vadītājus rūpīgi sekot līdzi objektā izvietotajām ceļa zīmēm un ceļu horizontālajam apzīmējumiem, norāda departaments.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti