Dienas ziņas

Partija ”Gods kalpot Rīgai” sadarbosies ar reģionu partijām

Dienas ziņas

V.Dadžāna gleznas dzimtajā Viļakas pusē

Saldā krējuma radītās problēmas Tukumā novērstas

Saldā krējuma radītās problēmas Tukumā novērstas

Problēmas, ko Tukuma attīrīšanas iekārtām radīja no piena pārstrādes uzņēmuma AS "Tukuma piens" noplūdušais saldais krējums, ir novērstas. Kopumā pilsētas kanalizācijas sistēmā ceturtdienas naktī nonāca 2,5 tonnas saldā krējuma, radot traucējumus pilsētas attīrīšanas iekārtu darbībā.  

Slocenes upe, kur ieplūst arī ūdens no Tukuma attīrīšanas iekārtām, vizuāli sestdien, 4. novembrī, ir tāda pati, kā vienmēr. Ierasta sestdienas rosība valda arī pie Slocenes krastā netālu esošā avotiņa.

Par kanalizācijas sistēmā noplūdušo saldo krējumu no uzņēmuma AS ''Tukuma piens'' uzrunātie esot dzirdējuši, tomēr satraukumam pamatu neredzot.

Arī uzņēmuma ''Tukuma ūdens'' vadība telefonsarunā skaidro, ka attīrīšanas iekārtas darbojas ar pilnu jaudu un par vides piesārņojumu neesot jāraizējas.

"Tik kritiska nebija tā situācija. Visi notekūdeņi tika attīrīti, bet bija traucējumi," sacīja SIA ''Tukuma ūdens'' valdes loceklis Ainārs Feldmanis.

Valsts vides dienests pret uzņēmumu ''Tukuma piens'' sācis administratīvo lietvedību.

''Tukuma piens'' atzinās, ka viņu vainas dēļ saldais krējums nonācis attīrīšanas iekārtās.

Bet patiešām mēs strādājām visu nakti, un jau pulksten četros viss bija normas robežās. Krīzes punkts ir pārvarēts," piebilda Feldmanis.

Šī gan nav pirmā reize, kad attīrīšanas iekārtās nonākuši neatbilstoši ūdeņi. 2015.gadā šī iemesla dēļ Šlokenbekas ezerā masveidā bojā aizgāja zivis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti