Sāks jaunu uzņemšanu latviešu valodas tālmācībā diasporas bērniem

Latviešu valodas aģentūrā (LVA) no šā gada 26. jūnija sāksies jaunu skolēnu reģistrācija 2019. /2020. gada latviešu valodas tālmācības nodarbībām "lva.classflow.lv" vidē. Tām aicināti pieteikties 7–8 gadus veci diasporas bērni ar dažādu latviešu valodas prasmi, informē aģentūrā.

LVA norāda, ka par pieteikšanos informācija vēl sekos.

2018./2019. mācību gadā latviešu valodu šajā skolā tālmācībā apguva 123 bērni no 28 valstīm.

Latviešu valodas tālmācības nodarbības finansē LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas "Valsts valodas politika un pārvalde". Nodarbības notiek divas reizes nedēļā profesionālu Latvijas skolotāju vadībā. Par tiešsaistes saziņas līdzekli tiek izmantots "Skype", "Zoom" vai cits mūsdienīgs tiešsaistes saziņas rīks, savukārt mācību materiāli tiek gatavoti un nosūtīti "lv.classflow.lv" vidē.

LVA norāda, ka viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem, lai bērns varētu piedalīties tālmācības nodarbībās, ir pietiekami jaudīgs internets.

Pirms pieteikties nodarbībām, aģentūra aicina izmērīt interneta stiprumu savās mājās un iepazīties ar citiem nosacījumiem veiksmīgām mācībām LVA mājaslapā.

LVA ir IZM pārraudzībā esoša tiešā pārvaldes iestāde, kuras darbības mērķis ir veicināt latviešu valodas – Latvijas Valsts valodas un Eiropas savienības oficiālās valodas – statusa nostiprināšanu un ilgtspējīgu attīstību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt