Dienas ziņas

Labiekārto Sventājas upes ieleju

Dienas ziņas

Dienas ziņas

CVK mudina piedalīties Eiroparlamenta vēlēšanās

Sākoties EP vēlēšanu nedēļai, CVK atgādina par balsošanas kārtību

Šonedēļ Latvijā un visā Eiropas Savienībā notiks Eiropas parlamenta vēlēšanas. Vēlēšanu nedēļā iecirkņos varēs iepazīties ar deputātu kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem un priekšvēlēšanu programmām.

"Partiju šķirotava"

Atrodi “savus” deputātu kandidātus, ar kuriem tev visvairāk sakrīt viedokļi par prioritātēm un rīcību 16 dažādās situācijās Eiropas Parlamenta darbā.

Aizpildi anketu un uzzini! 

Pirmdien, 20.maijā, visā Latvijā durvis ver vēlēšanu iecirkņi Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Savukārt iepriekšējā balsošana Latvijā būs:

 • trešdien, 22.maijā, no plkst.17 līdz 20,
 • ceturtdien, 23.maijā, no plkst.9 līdz 12,
 • piektdien, 24.maijā, no plkst.10 līdz 16.

EP vēlēšanas notiks 25.maijā, kad iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz 20 . Lai  nobalsotu derīga būs gan identifikācijas karte, gan pase.

Atklājot vēlēšanu nedēļu, Centrālā vēlēšanu komisija un Eiropas Parlamenta birojs Latvijā rīkos preses konferenci, lai atgādinātu par balsošanas kārtību.

Sākoties EP vēlēšanu nedēļai, CVK atgādina par balsošanas kārtībuElla Semjonova/LR

  „Šajā nedēļā atveras visi Latvijas vēlēšanu iecirkņi. Šodien un rīt tie strādā dežūrrežīmā, kad balsot nevar. Tas, ko var darīt, pieteikt balsošanu atrašanās vietā tiem cilvēkiem, kuri veselības dēļ nevarēs ierasties balsot. Savukārt trešdien sākas jau iepriekšējā balsošana, kas notiks trešdien, ceturtdien un piektdien noteiktos laikos. Sestdien ir vēlēšanu diena. Iepriekšējās balsošanas laikā šoreiz pirmo reizi būs iespēja balsot, vai nu savā vēlēšanu iecirknī, vai, ja savs vēlēšanu iecirknis nobalsošanai nav ērts, tad izmantot iespēju balsot citā tuvākajā iecirknī. Tomēr jāņem vērā, ja izmantosiet šo iespēju, tad tas prasīs nedaudz ilgāku laiku, nekā balsojot savā iecirknī, jo vēlēšanu iecirkņa komisija veiks iecirkņa maiņu un pārliecināsies, vai jūs neesat nobalsojis iepriekš,"  pastāstīja CVK priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti