Īpašās pārraides

Zolitūdes traģēdijas krimināllieta. 8. decembra tiesas sēde (2. daļa)

Īpašās pārraides

Labdarības akcija «Dod pieci!». 2. raidījums

Labdarības akcija «Dod pieci!». 1. raidījums

Sākas labdarības maratons ģimenēm ar «neredzamajiem» bērniem «Dod pieci!»

„Dod pieci!” - ar šādu aicinājumu pēc pusstundas Stacijas laukumā, radiostacijas “pieci lv” viļņos un Latvijas Televīzijas 7. kanālā sāksies gadskārtējais labdarības maratons.

Pasūtot sev mīļu dziesmu un samaksājot par to piecus eiro, ikviens var kļūt par ziedotāju un atbalstīt ģimenes ar „neredzamajiem'' bērniem.

Tie ir bērni, kuriem ir dažādu slimību diagnozes un kuriem ir īpašas vajadzības. Tie ir bērni, kas ir smagi slimi, un viņi nav redzami sabiedrībā.

Organizācijas „ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta LTV apliecināja, ka parasti viens no vecākiem allaž ir pie bērna un nedodas strādāt. „Tās ir stipras, bet neredzamas ģimenes,” saka Dimanta, uzsverot, ka šīs ģimenes nav atteikušās no sava bērna.

Pirms plkst. 21 vakarā daudzi jau bija ziedojuši naudu. Proti, pasūtot dziesmu radio pieci.lv ēterā par to samaksājot vismaz piecus eiro. Līdz vakaram rekords bija 250 eiro par vienu dziesmu. Vēl vienā gadījumā ziedoti 100 eiro, bet divos - 75.

Ikviens ir aicināts ziedot šajā akcijā ģimenēm, lai tās nākamajā gadā astoņas stundas nedēļā varētu saņemt asistenta pakalpojumus bērna aprūpei. Tajā laikā abi vecāki kopā var doties, piemēram, uz veselā bērna eglīti skolā vai bērnudārzā.

Kopumā Latvijā ir 8000 bērnu ar īpašām vajadzībām un 2000 no tiem ir nepieciešams asistents.

Akcijas tiešraidi var skatīties šeit.

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti