Sākas gatavošanās un iepirkšanās skolai; viss kļuvis nedaudz dārgāks

Līdz jaunā mācību gada sākumam  atlicis vairs tikai nepilns mēnesis.  Tirdzniecības vietas – kancelejas preču veikali, arī lielveikali jau sagādājuši preces skolai, bet vecāki un bērni jau sāk domāt, ko pirkt, kādas somas, penāļus un kancelejas preces izvelēties. Dārgākie ir sporta apģērbi, stāsta vecāki, lai arī kopumā cenas uz visām skolas precēm, sākot no guaša krāsām un beidzot ar pildspalvām, šogad ir augušas, neslēpj pārdevēji kancelejas preču veikalos.

Kancelejas preču veikalu, arī lielveikalu plaukti jau piepildās ar visu to, kas nepieciešams skolēnam, sākot jauno mācību gadu. Pārdevēji neslēpj, ka lielākais iepirkuma bums tradicionāli sākoties augusta   vidū un to, ka šogad viss, lai arī par dažiem centiem, bet tomēr kļūst dārgāks:

„Visos veikalos tas notiek, par trim četriem centiem. Arī apģērbi, ēdieni, viss kļūst dārgāks.”

Alīna ir skolotāja Špoģu vidusskolā, skolai jāgatavo divi bērni, šis tas jau tiek iepirkts, vēl priekšā  lielākie pirkumi, stāsta topošais piecgadnieks Juris un  trešklasniece Madara:

 „Jāpērk burtnīcas, pildspalvas, varbūt penāli… somu.” Alīna cer uz atlaižu akciju.

Vitai meita jāsagatavo pēdējai - 12. klasei, kopā ar omi jau apspriež, kad lielākas akcijas veikalos, daudz kas, protams, palicis no iepriekšējiem gadiem, bet daudz arī vēl  jāpērk: „Teikšu tā – kancelejas piederumi vairāk, dārgākais ir sporta forma, krosenes.”

Gatavošanas skolai notiek - ja ne gluži precē, tad galvā gan, stāsta vecāki, un tas nav atkarīgs,  kurā klasē – piecgadniekos, 1. vai 12. klasē bērns dodas - skolai jāgatavo visi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti