Sāk vairākas lietas par narkotiku lietošanu un kriminālprocess par narkotiku glabāšanu festivālā «Positivus»

Valsts policija (VP) Salacgrīvā festivāla "Positivus" laikā sākusi vairākas administratīvās lietvedības par narkotiku lietošanu un vienu kriminālprocesu par narkotiku glabāšanu, aģentūra LETA noskaidroja VP.

VP pārstāve Simona Grāvīte pastāstīja, ka kopumā festivāla pirmā diena aizritējusi bez būtiskiem starpgadījumiem.

Policija gan sākusi divas administratīvās lietvedības, jo likumsargiem radušās aizdomās par narkotiku lietošanu. Tāpat viens kriminālprocess sākts par narkotiku glabāšanu.

Policija arī aizturējusi četrus festivāla apmeklētājus par atrašanos sabiedriskās vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Par šādu pārkāpumu var izteikt brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Policija arī šodien pastiprināti uzraudzīs satiksmes drošību un to vai apmeklētāji nelieto narkotikas. Ņemot vērā, ka šodien uz festivālu ieradīsies vēl vairāk cilvēku policija iesaka rēķināties ar iespējamām neērtībām un sastrēgumiem. Vakar būtiski satiksmes negadījumi Salacgrīvas apkaimē nav konstatēti.

Valsts policija aicina festivāla apmeklētājus ievērot apsardzes darbinieku prasības un sadarboties ar festivāla rīkotājiem un policistiem.

Policija festivāla laikā rūpīgi sekos tam, vai netiek lietotas vai realizētas narkotikas. Šim procesam palīdzēs piesaistītie policijas kinologi.

Valsts policija aicina festivāla apmeklētājus parūpēties arī par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas. Īpaši policija aicina uz pasākumu neņemt vērtīgas lietas.

Piektdien un sestdien Salacgrīvā norisinās festivāls "Positivus", kur kā galvenie mākslinieki uz festivāla lielajām skatuvēm uzstāsies grupas "Disclosure", "The 1975", "Underworld" un "Royal Blood".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti