Sāk tirgot jaunās «Rīgas satiksmes» biļetes

No 29. decembra tirdzniecībā pieejamas jauno tarifu Rīgas sabiedriskā transporta biļetes. Tās varēs sākt izmantot no 2. janvāra.

Jaunie "Rīgas satiksmes" sabiedriskā transporta biļešu veidi – mēneša biļete par 30 eiro, kā arī 90 minūšu biļete, kas maksā 1,50 eiro, pieejami līdzšinējās tirdzniecības vietās. Tāpat iespējams iegādāties 24 stundu, trīs un piecu dienu biļetes.

Iepriekšpārdošanā pieejamas arī mēneša biļetes ar Rīgas domes piešķirto atlaidi studentiem, pedagogiem un citiem pasažieriem, kas maksā 15 eiro līdzšinējo 16 eiro vietā. Visi jaunie biļešu veidi, izņemot biļetes ar atlaidi, pieejamas arī "Rīgas satiksmes" koda biļetes lietotnē.

Strādājoši Rīgā deklarētie vecuma pensionāri no 2. janvāra Rīgas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.

Visas sabiedriskā transporta biļetes, kas iegādātas par veco tarifu, būs derīgas izmantošanai sabiedriskajā transportā līdz 2. martam.

Neizmantotās biļetes varēs atdot "Rīgas satiksmei" 12 mēnešu laikā no iegādes brīža, saņemot naudu pilnā apmērā.

KONTEKSTS:

Rīgā plānota sabiedriskā transporta biļešu reforma, kas paredz viena brauciena biļeti aizstāt ar laika biļeti, būtiski izdevīgākas kļūs mēnešbiļetes. Lai varētu izmantot mēneša biļeti, "Rīgas satiksme" aicina noformēt zilo e-talonu vai rīdzinieka karti. Mēneša biļeti varēs iegādāties arī Koda biļetes lietotnē.

Līdz ar izmaiņām sabiedriskā transporta cenu politikā Rīga tuvāko gadu laikā plāno mainīt biļešu tehnoloģisko risinājumu. Pasažieriem sistēmu prognozē elastīgāku un vienkāršāku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti