Saistībā ar svētkiem no ceturtdienas Rīgā sākas satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar svētku pasākuma «Līgosim krastmalā!» Rīgā no gaidāmās pusnakts līdz pat sestdienas, 24. jūnija, pusnaktij tiks slēgta transportlīdzekļu, tajā skaitā arī alus velosipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu, satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī vairākās blakus ieliņās.

Jau kopš trešdienas vakara transportlīdzekļiem ir aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas Daugavas pusē. Savukārt no šā vakara astoņiem braucamajiem tiks liegts apstāties un stāvēt abās krastmalas pusēs posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis stāsta, ka satiksmes ierobežojumi būs līdzīgi kā citugad un tie noteikti no.22.jūnija plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis par satiksmes ierobežojumiem
00:00 / 00:48
Lejuplādēt
 

Satiksme tiks slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalai pieguļošajā ielā no Poļu gātes līdz Jaunielai, Poļu gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai un Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

No 22.jūnija plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai. Tāpat šai laikā tiks atslēgti luksofori 11.novembra krastmalā pie Poļu gātes un Bīskapa gātes.

No 21.jūnija plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 transportlīdzekļiem aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalā, Daugavas pusē, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un pie uzbrauktuves uz Akmens tilta. Savukārt no 22.jūnija plkst.20 līdz 24.jūnija plkst.24 transportlīdzekļiem tiks liegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Poļu gāti un Jaunielu).

No 23.jūnija plkst.14 līdz 24.jūnija plkst.4.30 Daugavā tiks slēgtas kuģīšu piestātnes Nr.14 un Nr.17.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt