Saistībā ar «Rail Baltica» būvdarbiem mainīs satiksmes organizāciju pirms lidostas «Rīga»

Saistībā ar projekta "Rail Baltica" būvdarbiem no pirmdienas, 4. aprīļa, autoceļa P133 posmā pirms lidostas "Rīga" tiks samazināts braukšanas ātrums un vienā pusē slēgta viena brauktuves daļa, novirzot satiksmi pretējā brauktuvē. Autovadītājiem jārēķinās ar lēnāku satiksmi tieši pirms iebraukšanas lidostā, informēja projekta īstenotāji.

"Rail Baltica" pārstāvji norādīja, ka jau marta beigās plānoti īslaicīgi satiksmi ietekmējoši sagatavošanās darbi, lai aprīļa sākumā varētu veikt inženierkomunikāciju izbūvi.

Lai mazinātu būvdarbu ietekmi uz satiksmi, darbi tiks realizēti posmos. Sākotnēji darbi noritēs vienā brauktuves pusē, slēdzot brauktuvi virzienā no lidostas.

Satiksmes izmaiņu karte.

Pēc tam tos veiks otrā ceļa pusē, satiksmi pārvirzot uz pretējo brauktuvi. Pēc darbu pabeigšanas uz P133 ceļa tiks atjaunots brauktuves segums un iepriekšējā satiksmes organizācija.

Tāpat no 30. marta mainīta satiksmes organizācija Biroju ielā no P2 stāvlaukuma iebrauktuves līdz "Sky high" viesnīcai. Satiksmes un gājēju kustības organizācija tiks nodrošināta pa pagaidu ceļu, un tā būs spēkā līdz Biroju ielas posma rekonstrukcijas pabeigšanai šī gada novembrī.

Satiksmes izmaiņu karte.

Provizoriski aprīļa beigās uz mēnesi tiks pārvietota 22. autobusa pietura virzienā uz Rīgas centru. Izmaiņas nebūs būtiskas un nesagādās liekas neērtības autobusa pasažieriem, norādīja projekta pārstāvji.

Atbilstoši projektam gada otrajā pusē plānots pakāpeniski pārvirzīt transporta plūsmas pa jaunajiem piebraukšanas ceļiem, slēdzot kustību uz esošā autoceļa P133 posmā no regulējamā krustojuma ar Ziemeļu ielu līdz lidostai "Rīga".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti