Dienas ziņas

ASV vairāki štati mīkstina ierobežojumus

Dienas ziņas

Aizvadītajā diennaktī 20 jauni Covid-19 gadījumi

A. Kaimiņš atveseļojies no Covid-19

Saeimas deputāts Kaimiņš izveseļojies no Covid-19

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš izveseļojies no Covid-19, LTV Ziņu dienestam apstiprināja politiķis.

Deputāts piektdien, 24.aprīlī, saņēmis otrās negatīvās analīzes, kas apliecina, ka vīruss viņa organismā vairs neatrodas.

Kaimiņš stāstīja, ka atradies karantīnā 34 dienas, kuru laikā ēdienu pasūtījis uz mājām. Saslimšana Kaimiņam noritējusi vieglā formā bez manāmiem simptomiem.

“Vienīgais, kas bija jau no paša sākuma, temperatūra vienā diennaktī aptuveni stundu 37 grādi. Stundu parādās temperatūra, un tad pazūd, viss. [..] Es varu pastāstīt par savu pieredzi – ir jādzer daudz šķidruma. Tas var būt gan ūdens, gan tējas. Galvenais principā ir lietot šo šķidrumu.

Otrs – nekādas zāles īsti lietot arī dakteris neparedzēja, jo tādas zāles vienkārši nav. Vienīgais, ko es varu ieteikt, ir tas, ka lietojiet ļoti daudz C-vitamīnu,” atklāja Kaimiņš.

Pēc Saeimas deputāta Kaimiņa saslimšanas ar Covid-19 dēļ Slimību profilakses un kontroles cents (SPKC) izmeklēja visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus. Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas bija jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.  

Ņemot vērā, ka Kaimiņš kontaktējies arī ar valdības pārstāvjiem un piedalījies koalīcijas partiju Sadarbības padomes sēdēs, pašizolēties nācās arī valdības locekļiem, tostarp Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV).  Nevienam analīzes inficēšanos ar Covid-19 neuzrādīja.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti