Saeimā darbu sāks četri jauni deputāti

Saeima ārkārtas sēdē ceturtdien, 13. jūlijā, apstiprināja deputāta pilnvaras Līgai Kozlovskai (Zaļo un Zemnieku savienība), Jeļenai Lazarevai (“Saskaņa”), Andrim Morozovam (“Saskaņa”) un Romanam Miloslavskim (agrāk "Saskaņa", tagad "Liepāja kvadrātā"), kuri parlamentā darbosies pašvaldībās ievēlēto Saeimas deputātu vietā.

Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Kozlovska parlamentā darbosies Riharda Eigima vietā, kurš 12.Saeimā bija ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) kandidātu saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā, bet zaudēja deputāta mandātu pēc ievēlēšanas Daugavpils domē.

Lazareva 12.Saeimā ievēlēta no partijas "Saskaņa" kandidātu saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo deputāta pilnvaras pēc ievēlēšanas Daugavpils domē zaudējis Andrejs Elksniņš, kurš, kā zināms, kļuvis arī par Latvijas otrās lielākās pilsētas mēru.

Savukārt Morozovs ieguvis Saeima deputāta mandātu, jo pilnvaras pēc ievēlēšanas Jūrmalas domē zaudējis Ņikita Ņikiforovs, kurš 12.Saeimā bija ievēlēts no partijas "Saskaņa" kandidātu saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā.

Miloslavskis Saeimas sastāvā stājas Valērija Agešina vietā, kurš pēc ievēlēšanas Liepājas domē zaudēja 12.Saeimas deputāta pilnvaras. Miloslavskis pašvaldību vēlēšanās Liepājas pilsētā kandidēja no partijas "Liepāja kvadrātā", kas gan pilsētas domē neiekļuva.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti