Panorāma

Likums augstāks par iekšējām instrukcijām

Panorāma

Partiju pirmās reakcijas uz Dombrovska atkāpšanos

«Homburg» jūtas vainīgi, bet neredz, ko vajadzēja darīt citādi

Sabrukušā veikala blakus ēkas īpašnieki vēl nesola to nojaukt

Daudzdzīvokļu ēka blakus sabrukušajam lielveikalam ir bīstama, pārliecināts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Oskars Āboliņš. Tomēr ēkas īpašnieki saka, ka pašlaik vēl būtu pāragri apgalvot, kas ar šo ēku notiks. Par nama likteni tiks lemts, kad tiks veikta ekspertīze.

Kā saka uzņēmuma „Homburg Zolitude" pārstāvis Joss Fruitiers, viņš apzinās, ka ar šo projektu iedzīvotājiem tagad ir saistītas negatīvas emocijas.

„Mēs nevaram to šobrīd skaidri pateikt. Ja tā ir laba ēka, tad nav nekādas jēgas to jaukt nost. Ja tā ir slikta ēka, tad tā ir jānojauc. Tas būs atkarīgs no izmeklēšanas rezultātiem," saka Joss Fruitiers.

Tai pat laikā viņš atzīst – nebūt viss nav kārtībā. „Tagad mums ir jārēķinās, ka var notikt negaidītais. Pirms nedēļas neviens pat nevarēja iedomāties, ka kaut kas tāds varētu notikt. Tādēļ, manuprāt, būtu stulbi šobrīd teikt, ka viss ir kārtībā. Mums ir jābūt reālistiem. Ja kaut kas ir noticis vienā vietā, tad tas var notikt arī citā. Tas būtu jāpārbauda. Un, ja ir kaut mazākais risks, tad mums šī ēka ir jānojauc. Bet, ja nē, tad mums būtu jārunā ar atbildīgajām iestādēm, lai saprastu, ko var darīt."

„Homburg" pārstāvis arī piebilda, ka trešdien viņi iesniegs visus dokumentus par šo projektu tiesībsargājošajām iestādēm. Viņš arī pauda, ka Nīderlandes investori ir ļoti satriekti par notikušo, jo uzskatīja, ka ir piesaistījuši labākos speciālistus šī projekta realizācijai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti