«Ryanair» pilotu streika dēļ atcelti trīs reisi uz un no Rīgas

Pieprasot lielākas algas, kārtējo reizi šogad streiko aviokompānijas „Ryanair” piloti. Streika dēļ trešdien, 12.septembrī, atcelti divi reisi no Vācijas pilsētām Brēmenes un Berlīnes uz starptautisko lidostu "Rīga”, Latvijas Radio pastāstīja lidostas “Rīga” pārstāve Laura Karnīte.

Tāpat atcelts reiss no Rīgas uz Brēmeni, kuram bija jāizlido plkst. 13.45.

Karnīte arī norādīja, ka šobrīd par citiem atceltiem reisiem nekas nav zināms un aviokompānija ar pasažieriem, kurus ietekmējis streiks, sazinājusies pati.

KONTEKSTS:

Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” piloti Vācijā trešdien, 12.septembrī, rīko atkārtotu streiku, kura dēļ lidsabiedrībai nāksies atcelt visus izejošos reisus. Streiks sācies plkst.3 un ilgs 24 stundas.

Piloti un lidmašīnu apkalpes locekļi atkārtoti pieprasa noslēgt jaunus darba līgumus, kas paredz lielākas algas un labākus darba apstākļus. Strādājošo pārstāvji arī norāda, ka aviokompānija izvairās no skaidras atbildes un līdz šim devusi tikai vispārējus solījumus. Ja šī nostāja netiks mainīta, septembra beigās visā Eiropā varētu notikt vērienīgāks streiks.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti