Rumbulā gar Granīta ielu līdz Rīgas robežai būvēs gājēju un velosipēdistu ceļu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Rumbulā gar industriālās apbūves zonu Granīta ielā, kas ir arī vietējais autoceļš Šķirotava–Saurieši (V35), 700 metru garā posmā no Rīgas robežas izbūvēs gājēju un velosipēdistu ceļu. Pašlaik, lai nokļūtu uz un no darbavietām ražošanas un pakalpojumu uzņēmumos, kā arī noliktavu kompleksos, kas izvietoti abpus ceļam, gājēji šajā posmā pārvietojas pa ceļa nomali, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Gājēju un velobraucēju ceļš, ko iecerēts izbūvēt šī ceļa 1,7.-2,4. kilometrā, būs 3,5 metru plats, no tiem divus metrus platu joslu paredzot velobraucējiem, bet pusotru metru gājējiem.

"Latvijas Valsts ceļi" skaidroja, ka ceļam izbūvēs salturīgo un nesaistītu minerālmateriālu pamata kārtu, ieklās asfaltbetona segumu velojoslā un betona bruģa segumu ietves daļā. Tiks izbūvēta ūdens atvades sistēma, apgaismes līnija, atjaunota pieturvieta "Stūraiņu iela", kurai uzstādīs paviljonu, un pie pieturvietas ierīkos apgaismotu Granīta ielas šķērsošanas vietu.

Plānots, ka oktobrī noslēgsies gājēju un velosipēdistu ceļa projektēšana, pēc tam tiks sākta iepirkuma procedūra par būvniecību, ko paredzēts veikt 2022. gada būvdarbu sezonā.

Projektēšanu veic pilnsabiedrība "LMR Projekts" par līgumcenu 17 847,50 eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Būvdarbu izmaksas plānotas 293 714,25 eiro apmērā (bez PVN).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti