Dienas ziņas

Sods uzņēmumam «Liepājas autobusu parks»

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rūjienā pašiem sava bobsleja trase

Rūjienā pašiem sava bobsleja trase

Līdzās Rūjienas bērnudārzam kādas privātmājas pagalmā šoziem tapusi bobsleja trase, un interesentu netrūkstot.

Šis ir trešais gads, kad rūjieniešu Danas un Aivja Bērziņu mājas pagalmā top pašiem sava bobsleja trase, un šoziem tā jau stiepjas pāri visam dārzam un cauri ābeļdārzam. Šogad uzbūvēta arī starta estakāde. Rūjienietis stāsta, lai trase taptu, galvenais ir uzņēmība, trases pamatā ir sniegs un ūdens, virāžas gan izveidotas jau rudenī.

“Tīrumā iegrābu renīti, lai pēc iespējas mazāks ūdens patēriņš. Ja nav sniega, vismaz var braukt. Pirmo reizi jau braucām bez sniega, viss bija tā sataisīts, ka tikai nolaida ar ūdeni un varēja laist,” stāstīja Aivis Bērziņš.

Šogad tapušas arī bobsleja kamanas, to pamatā ir javas kulba, kuru atdevis kāds cēsinieks. “Sākumā bija trubas apakšā, bet tad lielie veči gāzās riņķī, tad izdomāju, ka jāpadzen sliedes plašāk,” stāstīja Aivis.

Par paveikto vislielākais prieks ir Aivja bērniem dēlam Mikam un meitiņai Paulai. Gandarīta ir arī mamma Dana, jo mazie daudz vairāk laika pavada svaigā gaisā. Blakus ģimenes mājai atrodas Rūjienas bērnudārzs, kura audzēkņi arī vairākkārt iemēģinājuši bobsleja trasi.

“Es vienā dienā ieminējos, lai atnāk pabraukāties, viņi no sākuma negribīgi, bet beigās piekrita, un tagad jau saka, kad būs siltāks, nāks vēl. Pāris reizes jau ir bijuši, un tad visi bērni ir priecīgi,” saka Dana Bērziņa.

Visa ģimene ar aizrautību jutusi līdzi mūsu olimpiešu startiem Phjončhanā. Arī šonakt viņi turēs īkšķus par mūsu bobsleja četriniekiem, cerot uz kādu no medaļām.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti