Roķe: «Pieci.lv» iznīcināšana netiks pieļauta

Diskusijas par dziesmu latviešu valodā īpatsvaru „pieci.lv” vēl tikai notiks, taču „nevienā brīdī nepieļausim ka „piecinieks” tiek iznīcināts,” intervijā Latvijas Radio programmā „Labrīt” pirmdienas, 15.maija rītā sacīja radio vadītāja Sigita Roķe.

Vēstīts, ka ziņas par to, ka „pieci.lv” varētu pāriet pamatā uz Latvijā radītu mūziku izskanēja 11.maijā. Tad Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Ivars Āboliņš norādīja, ka Roķe redzējumā par radio attīstību minējusi, ka Latvijas Radio 5 ir jābūt latviešu mūzikas kanālam. Tas arī atbilst Āboliņa redzējumam.

Intervijā Latvijas Radio Roķe pauda, ka pirmdien viņa grasās tikties ar „pieci.lv” darbiniekiem, lai spriestu par mūzikas formātu. „Te ir jādomā ļoti rūpīgi, kā tiek atskaņota latviešu un nelatviešu mūzika,” teica Roķe.

Viņa gan norādīja, ka jau iepriekš ir bijusi diskusija par to, ka mūzikai latviešu valodā pieci.lv ir jāskan vairāk. Taču paliek jautājums – kādai ir jābūt attiecībai starp latviešu un nelatviešu mūziku. Viņa uzsvēra, ka nepieļaus „pieci.lv”, kas ir kļuvis par līdzvērtīgu partneri citiem Latvijas Radio kanāliem, iznīcināšanu.

Roķe akcentēja, ka „pieci.lv” ir pratis sasniegt plašu jauniešu auditoriju digitālajā vidē. Šajā ziņā Latvijā nav līdzvērtīga piemēra.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti