Rīta Panorāma

Latvijas rallijkrosa čempionāta sezonas noslēguma posms

Rīta Panorāma

Svētdien svinēs gadskārtējos Hospitāļu ielas kaimiņu svētkus

Telefonsaruna ar Gunti Pujātu par robežsardzes projektu turpināšanu

Robežsardzes priekšnieks: Var apstāties austrumu robežas joslas ierīkošanas darbi

Var apstāties austrumu robežas joslas ierīkošanas darbi, tostarp arī žoga būvniecība uz robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.

Viņš norādīja, ka valdībā tiek skatīts jautājums par papidfinansējuma piesaisti Baltkrievijas robežas izbūvei 2021. - 2022. gadam. "Finanšu līdzekļi nav paredzēti, var apstāties daudzi projekti. Lai pabeigtu Krievijas robežas izbūvi, arī nepieciešami papildu līdzekļi, tie šobrīd nav piešķirti. Mēs bijām pārdalījuši vairāk nekā miljonu eiro no robežas izbūves, lai segtu izdienas pabalstu. Man ir informācija, ka šī nauda robežas izbūvei atgriezta netiks," teica Pujāts.

Saskaņā ar VRS aplēsēm, lai pilnībā pabeigtu Krievijas robežas izbūvi, tostarp izveidotu vēl 100 kilometrus žoga, nepieciešami 10 miljoni eiro. Baltkrievijas robežas pabeigšanai nepieciešami papildu 20 miljoni eiro.

Savukārt jautāts par bijušā VRS priekšnieka Normunda Garbara aizturēšanu, Pujāts pauda, ka viņam ir radušās aizdomas par aizturēšanas nelikumībām, uz kurām viņš tuvākajās nedēļās plānojot vērst arī ģenerālprokurora uzmanību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti