Sadaļas Sadaļas

RNP noslēdz jaunus līgumus par sniega tīrīšanu

Pēc līguma laušanas ar AS “Ferrus”, kas nespējot kvalitatīvi tīrīt un izvest sniegu Rīgā, pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) pēc iepirkuma procedūru noslēdzis jaunus līgumus par sniega tīrīšanu. Tie paredz iekškvartālu ceļu un jumtu attīrīšanu no sniega piecās iecirkņu zonās, informēja RNP.

Turpmāk RNP teritoriālo iecirkņu “Daugava” un “Austrumi” zonās sniegu tīrīs SIA “Hagberg”; “Jugla” un “Ziemeļi” – SIA “Ekozona”, savukārt “Kurzeme”, “Zemgale” un “Centrs” – SIA “Roadex”.

Šādu lēmumu par dalījumu zonās RNP pieņēma, lai iegūtu tādus pakalpojumu sniedzējus, kas būtu spējīgi nodrošināt iespējami ātru un operatīvu rīcību gadījumos, kad notiek intensīva snigšana.

Iepirkumam tika piemērota sarunu procedūra. Kopumā tika uzaicināti piedalīties astoņi pretendenti.

“Lai mazinātu risku, ka līguma priekšmeta apjomu uzņemas izpildīt viens piegādātājs, kurš vēlāk nepilda līguma saistības, to sadalījām piecās daļās. Veidojām prasības tā, lai tiktu nodrošināta konkurence un labāku rezultātu sasniegšanai pretendenti atrastos ģeogrāfiski tuvu darbu veikšanas zonām, nodrošinot operatīvu sniega tīrīšanu. Līdz ar to katra pakalpojuma sniedzēja pārraudzībā būs arī būtiski mazāka platība,” paziņojumā medijiem norādīja RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.

Noslēgtie līgumi ir pagaidu ar darbības laiku līdz 3 mēnešiem.

Šogad plānots izsludināt jaunu iepirkumu ar termiņu līdz 24 mēnešiem, sadalot Rīgas teritoriju vairākās apkalpošanas daļās,

lai novērstu uz šo brīdi izplatīto “čaulas” kompāniju veidošanu un sekojošu pakalpojumu sadārdzināšanos.

KONTEKSTS:

Iepriekš ziemas sezonas sniega tīrīšanas darbiem “Rīgas namu pārvaldnieks” piesaistīja AS “Ferrus”, kas 2019. gadā uzvarēja iepirkumā ar zemākās cenas piedāvājumu. Sākoties tīrīšanas darbiem, RNP konstatēja, ka pakalpojuma sniedzējs nespēj nodrošināt to pilnā apmērā un tādā kvalitātē, kā to paredz līguma nosacījumi. Pēc vairākkārtējām sarunām un brīdinājumiem būtisku uzlabojumu neesot bijis, un RNP lēma lēmumu lauzt līgumu ar AS “Ferrus”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt