«Rīgas ūdens» tomēr neizsolīs tam piederošo ūdenstorni Alīses ielā

Pašvaldības ūdensapgādes uzņēmums "Rīgas ūdens" atsaucis 30.aprīlī plānoto valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa - ūdenstorņa, Alīses ielā 4, pārdošanu izsolē, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Arturs Mucenieks.

Nolemts veidot darba grupu, kas izstrādās ūdenstorņa izmantošanas koncepciju, lai tas nākotnē būtu pieejams sabiedrībai. Izsole atsaukta, ņemot vērā sabiedrības un kultūras jomas pārstāvju lielo ieinteresētību par šī valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa turpmāko izmantošanu un pieejamību sabiedrībai. Tāpat plāno nodrošināt ūdenstorni kā Rīgas pilsētas kultūrvides objektu, kā tas paredzēts Rīgas attīstības programmā.

Arturs Mucenieks
00:00 / 02:01
Lejuplādēt

Darba grupu vadīs "Rīgas ūdens" valdes priekšsēdētāja, darba grupā iekļauti Rīgas domes Īpašuma departamenta, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji. "Darba grupai līdz 2015.gada 1.septembrim ir jāizstrādā un jāiesniedz "Rīgas ūdens" kapitāla daļu turētāja pārstāvim ūdenstorņa perspektīvās izmantošanas koncepcija, kurā jāparedz arī ūdenstorņa saglabāšanai nepieciešamo finanšu līdzekļu un Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma piesaistes iespēju novērtējums," skaidroja  Mucenieks.

Jau vēstīts, ka 30.aprīlī izsolē ar augšupejošu soli bija plānots pārdot "Rīgas ūdenim" piederošu zemesgabalu, ūdenstorni, trīs garāžas un pagalma izbūves Rīgā, Alīses ielā 4, ar sākumcenu 157,2 tūkstoši eiro.

Īpašuma pirmpirkuma tiesības ir Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt