Rīgas transportā atgriežas pie pārvadājumu noteikumiem, kādi bija pirms Covid-19 laika

Iestājoties ārkārtas situācijai valstī, “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā tika pārtraukta biļešu tirdzniecība pie transporta vadītāja, tāpat tika pārtraukta prakse atsevišķos transporta maršrutos organizēt iekāpšanu pa priekšējām durvīm. Covid-19 krīzes laikā arī durvju atvēršanas pogām jāpieskaras nebija, jo durvis vēra vadītājs.

Šobrīd gan uzņēmums ir izvērtējis, ka ierobežojumi būtu atceļami, tādēļ pārvietošanās transportā atgriezusies ierastajā kārtībā.

Baiba Bartaševiča-Feldmane par agrākās kārtības atjaunošanu sabiedriskajā transportāKristaps Feldmanis

 “Redzot to, ka situācija valstī tomēr normalizējas, šobrīd ir atjaunota gan biļešu tirdzniecība pie vadītāja, gan arī 13 maršrutos noteiktā iekāpšana pa priekšējām durvīm, gan patlaban atjaunota kārtība, ka pasažieris spiež pogu, lai iekāptu sabiedriskajā transportā. Šo pogu mērķis ir saglabāt komforta temperatūru salonā, jo vai nu ārā ir karsts vai auksts laiks, un attiecīgi atverot vaļā visas durvis, pat ja pieturvietā ir tikai viens cilvēks vai atsevišķi cilvēki, tiek lieki atvērtas visas durvis, Tad vai nu siltais vai vēsais gaiss no salona izplūst un ieplūst attiecīgi karstais vai aukstais gaiss. Tāpēc patlaban iepriekšējā kārtība ir atjaunota, bet gribu uzsvērt, ka mēs noteikti sekosim līdzi situācijai valstī un nepieciešamības gadījumā lemsim par korekcijām,”  norādīja “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti