Rīgas skolā audzēknis esot plātījies ar «Airsoft» ieroci

Kāds 17 gadus vecs jaunietis izglītības iestādē Imantā, Rīgā, trešdien ieradies, bruņojies ar «Airsoft» ieroci, kas ir reāla šaujamieroča kopija.

Citi skolēni apgalvo, ka skolasbiedrs ieroci izņēmis no maksts, rādījis citiem un vairākas reizes pārvilcis ieroča aizbīdni. Šis incidents noticis tikai pāris dienu pirms sestdien paredzētajām militārajām spēlēm «Airsoft». Tās notiks dažu kilometru attālumā no Ādažu poligona, un Drošības policija sola rūpīgi sekot to norisei.

Policija ir konstatējusi, ka tādas spēles izmanto militārajām mācībām, piemēram, ēku sagrābšanai vai objektu izlūkošanai. Turklāt tur piedalās arī personas ar pretvalstiskiem nolūkiem.

Lāsma Zemene: Par incidentu ar «Airsoft» ieroci.Edgars Kupčs

  Tikmēr Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Zemene informēja, ka uz skolu apstākļu noskaidrošanai nosūtīta tuvākā Rīgas Pašvaldības policijas auto patruļa, kura arī atrada šo puisi.

  «Noskaidrots, ka viņš ir 17 gadus vecs. Jaunietis arī pacēla savu virsjaku un parādīja to, ka tik tiešām viņam pie siksnas piestiprināta ieroča maksts, kurā atradās «Airsoft» ierocis,»  stāstīja Zemene.

  Jaunietis kategoriski noliedza liecinieku liecības par to, ka viņš no ieroča maksts ir ņēmis ieroci ārā un plātījies ar viņu. Pats viņš skaidrojis, ka pēc skolas ir plānots treniņš ar ieroci, tāpēc laika taupības nolūkos viņš to paņēmis uz skolu, informēja Zemene.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti