4. studija

4. studija

4. studija

4. studija

Noplukušās un bīstamās pieturvietas Abrenes ielā šokē pasažierus

«Rīgas satiksme» gada laikā nespēj savest kārtībā pieturas Abrenes ielā

Rīgā, Abrenes ielas autobusu galapunktā nojumes, kuru bēdīgajam stāvoklim uzmanība pievērsta jau pirms gada, nav uzlabotas, un situācija pat vēl vairāk pasliktinājusies. Viss ir apķēpāts, pilns ar naglām, “Rīgas Satiksme” atzīst, ka gada laikā savest te kārtību neizdevās, bet sola to izdarīt pavasarī.

“Vienkārši riebjas skatīties un kauns man te nākt gaidīt savu autobusu,” komentēja pasažieris Māris.  

Jau kopš 2015. gada pieturā izvietotie mākslas darbi ir krietni paplukuši, un jau pērn  ļaudis tos gan regulāri apķēpāja, gan piesavinājās.

Mākslinieks Jānis Anmanis, nespēdams noraudzīties uz vandālismu, tos pat regulāri atjaunoja, tikai SIA “Rīgas Satiksme” neko nav darījusi.

Pirms gada pērn pavasarī SIA “Rīgas Satiksme”  apzinājās šo postažu un solīja nojumes savest kārtībā.

SIA “Rīgas Satiksme” pārstāvis Mārtiņš Krēsliņš stāstīja, ka šo pieturu ikdienā apseko, “tiek tīrītas miskastes un savākti atkritumi, taču, jā, atvainojamies, šie solītie darbi par pieturvietas nokrāsošanu un atjaunošanu nav izdarīti šajā laikā, bet šobrīd tuvāko dienu laikā veiksim apsekošanu šīs pieturvietas un šīs naglas centīsimies aizvākt no  pieturvietu sienām un, kad iestāsies siltāks laiks pavasarī un būs patstāvīgs siltums, tad arī veiksim šo pieturvietu krāsošanas darbus”.

“To nav izdevies izdarīt pagājušā gada laikā, jo ir notikušas daudz pārmaiņas,” sacīja Krēsliņš.

Uzņēmumā tiešām pārmaiņu nav trūcis, bet kā arguments neizdarītajiem darbiem tiek minēts tas, ka ir uzlabota situācija citās pieturvietās.

“Šīs te pieturvietas tiek apsekotas un iekārtotas prioritārā kārtībā, ir izvietotas vairāk nekā 300 nojumes vispirms dažādās citās Rīgas vietās ar daudz un lielām pasažieru plūsmām, tāpat ir sākta jaunu pieturvietu nojumju izvietošana vairākās vietās, tā, ka laika gaitā arī šī pieturvieta tiks atjaunota un pārkrāsosim sienas,” sacīja Krēsliņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti