Rīgas reģionā izņem 2,5 miljonus nelegālo cigarešu 187 tūkstošu eiro vērtībā

Policija Rīgā izņēmusi ap 2,5 miljonus nelegālo cigarešu 187 720 eiro vērtībā un aizturējusi trīs personas, informēja Valsts policijā.

Šā gada 8. jūlijā policisti par nelikumīgu akcīzes preču apriti Rīgas reģionā aizturēja trīs personas – 1958., 1982. un 1980. gadā dzimušus vīriešus. Viņi jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Kopumā tika izņemts 2 469 600 dažādu marku (“Winston”, “Prince”, “Marlboro”) nelikumīgo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām un bez akcīzes nodokļu markām. Izņemto cigarešu aptuvenā vērtība ir 187 720 eiro. Tāpat kriminālprocesā izņemti četri transportlīdzekļi, kas tika izmantoti nelikumīgo preču pārvadāšanai, rācijas un naudas līdzekļi.

Šā gada 10. jūlijā divām aizdomās turētajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, savukārt trešajai aizdomās turētajai personai piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība un aizliegums izbraukt no valsts.

Policija aicina ziņot par personām un faktiem saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu un alkohola apriti, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] Anonimitāte tiek garantēta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti