Rīgas pašvaldība palielina līdzfinansējumu privātajiem bērnudārziem

Apstiprinot Rīgas pašvaldības 2020. gada budžetu, piešķirts lielāks Rīgas domes līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem, informēja pašvaldībā.

Pašvaldība par katru bērnu no pusotra līdz četriem gadiem maksās līdzfinansējumu 250,61 eiro mēnesī, bet par bērniem obligātajā izglītības vecumā līdzfinansējums būs 188,71 eiro. Līdzfinansējuma summas pārrēķins privātajām izglītības iestādēm tiks veikts par periodu no 2020. gada janvāra, izmaksājot starpību.

2019. gadā pašvaldības līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem par bērniem no pusotra līdz četru gadu vecumam bija 246 eiro, bet par obligātā izglītības vecuma bērniem - 187 eiro, informēja pašvaldībā.

Pašvaldībā norādīja, ka līdzfinansējums tiek izmaksāts pilnā apmērā arī par bērniem, kuri valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā bērnudārzu neapmeklē, kamēr privātā izglītības iestāde nav pārtraukusi pakalpojuma sniegšanu un vecākiem ir dota iespēja nepieciešamības gadījumā bērnus vest uz bērnudārzu.

Savukārt par bērniem, kuri privātās iestādes šobrīd apmeklē, tiek maksāts arī līdzfinansējums par ēdināšanas pakalpojumu 1,99 eiro dienā, piebilda pašvaldībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti