«Rīgas namu pārvaldnieks» plāno no nākamā gada samazināt pārvaldīšanas maksu 70% klientu

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) plāno ar 2022. gadu samazināt pārvaldīšanas maksu 70% uzņēmuma klientu, liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija. 

RNP norādīja, ka no oktobra vidus visiem RNP klientiem ir pieejamas savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes, kā arī uzturēšanas darbu plāni 2022. gadam. RNP aicina visus klientus detalizēti iepazīties ar savas mājas pārvaldīšanas tāmi, kopīgi ar citiem dzīvokļu īpašniekiem izvērtēt nepieciešamos darbus, lemjot gan par ēkas remontdarbu uzkrājumu, gan par remontdarbu prioritāro secību.

Tāmes pieejamas e-pakalpojumu vortālā "www.e-parvaldnieks.lv".  

"Neraugoties uz vispārējo cenu līmeņa paaugstinājumu, RNP izdevies lielākajai daļai klientu samazināt pārvaldīšanas maksu. Veikta administratīvo izmaksu samazināšana, profesionāli veikti iepirkumi, kas ļāvuši nodrošināt zemāku cenu zāles pļaušanai, liftu apkalpošanai, koplietošanas telpu tīrīšanai un citiem pakalpojumiem," atzīmēja RNP valdes loceklis Bernhards Maļinovskis.

Viņš atzina, ka pārvaldīšanas maksas pieaugums vairumā gadījumu attiecas uz neliela izmēra mājām ar dzīvokļu skaitu līdz desmit, kā arī tām mājām, kur vērojama zema maksāšanas disciplīna.

"Mājas tehniskais stāvoklis, labiekārtotības līmenis, teritorijas aprīkojums ir atkarīgs no īpašniekiem, tāpēc aicinu iepazīties ar pārvaldnieka sagatavoto ēkas uzturēšanas plānu, pārrunāt to ar kaimiņiem un lemt par iespējamām izmaiņām nākamajam gadam," aicināja Maļinovskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt