Panorāma

EP izvaicā Dombrovski

Panorāma

Kijevā atklāts Latvijas skvērs

Apsaimniekotājs nepiekāpjas senioriem

«Rīgas namu pārvaldnieks» neplāno mainīt ūdens skaitītāju nodošanas sistēmu

Jaunā ūdens skaitītāju rādītāju nodošanas sistēma darbojas labi, un to mainīt nav plānots. Tā ''Rīgas namu pārvaldnieks'' otrdien, 8. oktobrī, skaidroja galvaspilsētas domes deputātiem, kuri pauda bažas par izmaiņām līdzšinējā kārtībā.

Pagājušā mēneša beigās ''Rīgas namu pārvaldnieka'' klientu centros veidojās pamatīgas rindas, jo vecāka gadagājuma cilvēkiem ierobežotās iespējas iesniegt rādītājus papīra formātā radījušas problēmas.

Kā galvaspilsētas domes deputātiem šodien stāstīja ''Rīgas namu pārvaldnieka'' vadītājs Aivars Gontarevs, jaunā sistēma nesusi rezultātus – papīra formātā iesniegto rādītāju skaits samazinājies par 75%. Daļa klientu reģistrējušies apsaimniekotāja interneta vietnē, un vēl citi rādītājus nosūtījuši īsziņā. ''Rīgas namu pārvaldnieks'' gan noraidīja pārmetumus, ka jaunā sistēma rada sarežģījumus daļai senioru, uzsverot – rādītājus vēl joprojām var iesniegt arī papīra formātā, tikai speciālās lapiņas vairs nav pievienotas rēķiniem kā agrāk, bet reizi trīs mēnešos jāizņem kādā no ''Rīgas namu pārvaldnieka'' klientu centriem.

"Tiem, kuri nevēlas savādāk darīt, jā, viņi iebrauc pa ceļam uz tirgu vai kaut kur braucot par velti ar sabiedrisko transportu jebkurā no mūsu klientu apkalpošanas centriem un izņem šīs lapiņas. Lapiņas ir saglabātas kā tādas, vienīgā neērtība, ka viņām šobrīd ir jābrauc pakaļ un netiek pievienota vairs rēķinā," teica Gontarevs.

''Rīgas namu pārvaldnieka'' vadītājs gan solīja sekot līdzi, kuriem klientiem jaunā sistēma nesamērīgi apgrūtina rādītāju iesniegšanu, un meklēt risinājumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti