«Rīgas namu pārvaldniekā» paplašina valdi un nomaina vadītāju

Pašvaldības uzņēmuma "Rīgas namu pārvaldnieks" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kādreizējais kompānijas "Latio Namsaimnieks" vadītājs Aivars Gontarevs. Savukārt otru vakanto valdes locekļa vietu ieņems Ardis Pāvilsons, informēja Rīgas domē.

Paziņojumā medijiem Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) domei neesot pretenziju pret līdzšinējo uzņēmuma valdes darbu, kuru uzdevums bija sakārtot RNP darbību no finansiālā un sociālā skatupunkta. "Tā kā šis posms zināmā mērā ir izpildīts, nākamais loģiskais reformas posms, kas tendēts uz pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu, ir uzticēts jaunam priekšsēdētājam," norādīja Ušakovs.

Kopš 2015.gada RNP valdē ietilpst trīs locekļi - Ivo Lecis, Iveta Zalāne un Inga Bulgarina, bet turpmāk valde strādās piecu cilvēku sastāvā. Gontarevs amatā nomainīs pašreizējo RNP vadītāju Leci.

Vienlaikus līdzšinējie valdes locekļi turpinās strādāt savos amatos.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils UšakovsEdgars Kupčs

  “Pret tiem trim cilvēkiem, kas līdz pēdējam brīdim vadīja šo uzņēmumu, man noteikti nav nekādu pretenziju. Tieši otrādāk – es gribētu pateikt paldies par visiem paveiktajiem darbiem. Tagad uzņēmums strādās valdē ar ieciem cilvēkiem,” sacīja Ušakovs.

  Rīgas dome informēja, ka bija izsludināts RNP valdes locekļu amatu pretendentu konkurss, un konkursa komisija no 28 pieteikumiem izvēlējās Gontarevu un Ardi Pāvilsonu. Savukārt pirmdien, 16.oktobrī, RNP dalībnieku sapulcē tiks nolemts, ka uzņēmuma vadība tiks uzticēta Gontarevam.

  Gontarevs bijis valdes priekšsēdētājs SIA „Latio Namsaimnieks”, valdes priekšsēdētāja padomnieks stratēģiskos pakalpojumu attīstības jautājumos SIA „Latio,” valdes loceklis SIA „Topo7”, SIA „Metrum” un citur strādājis par juristu.

  Galvenais viņa darba virziens būšot dzīvojamā fonda atjaunošana, sadarbojoties ar dzīvokļu īpašnieku biedrībām un piesaistot līdzfinansējumu.

  Savukārt otrs jaunais RNP valdes loceklis Pāvilsons galvenokārt centī\soties panākt, lai klienti būtu apmierināti. Viņš nekustamo īpašumu pārvaldīšanas jomā darbojas kopš 2007. gada, un viņš ir bijis valdes loceklis SIA „CS Komercserviss” un SIA „Labo namu aģentūra”, Dzīvojamo namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs „Civinity” Latvijas grupas uzņēmumos, kā arī bijis Dzīvojamo ēku pārvaldīšanas nodaļas vadītājs AS „Hausmaster.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti