Rīgas mikrorajonos tirgotas narkotikas, izmantojot slēpņus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas par narkotisko vielu neatļautu pirkšanu, glabāšanu un realizēšanu lielā apmērā aizturējušas trīs personas – narkotisko vielu pircējus un tirgotāju. Noskaidrots, ka narkotisko vielu apritei izmantoti slēpņi.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē tika iegūta operatīvā informācija par personu, kura nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju Rīgā. Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka narkotisko vielu tirgonis bija izveidojis bezkontakta tirdzniecības shēmu.

Proti, narkotisko vielu tirgotājs un pircēji ar kādas mobilās aplikācijas palīdzību vienojušies par slēpņiem dažādos Rīgas mikrorajonos.

Slēpņos tirgotājs atstājis narkotikas, bet pircēji – naudu par saņemto preci.

Veicot virkni izmeklēšanas darbību, policisti 12. aprīlī Rīgā aizturēja trīs vīriešus – divus pircējus, kuri dzimuši 1979. un 1977. gadā un tobrīd no slēpņiem izņēma narkotiskās vielas, kā arī pārdevēju, kurš dzimis 1974. gadā.

Veicot vairākas sankcionētas kratīšanas aizturēto personu dzīvesvietās, garāžās un transportlīdzekļos, kopumā tika atrasti un izņemti 4,85 grami vielas, kas satur karfentanilu un metadonu, 29,48 grami metamfetamīna, 55,65 grami kokaīna, 22 opioīdu saturošas tabletes, aptuveni 50 dārglietas, četri ieročiem līdzīgi priekšmeti, svešas bankas kartes, divas meklēšanā esošas transportlīdzekļu valsts numura zīmes, kā arī vairāk nekā 1500 eiro.

Visi aizturētie jau iepriekš bija sodīti par mantiska rakstura un ar narkotisko vielu apriti saistītiem noziegumiem. Šobrīd viņiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu, pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu atbilstoši Krimināllikumam ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšana turpinās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti