Rīta Panorāma

Šī laika varonis jauniestudējumā «Arī vaļiem ir bail»

Rīta Panorāma

Intervija ar čellistu Ianu Maksinu (ASV)

Intervija ar Nilu Ušakovu, Rīgas mēru (Saskaņa)

Rīgas mērs Ušakovs: Rudenī plānots sākt Vanšu tilta rekonstrukciju

Šā gada rudenī plānots sākt un visu nākamo gadu turpināt Vanšu tilta rekonstrukciju, to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs ("Saskaņa").

Pēc viņa teiktā, divi Rīgas lielie tilti  – Vanšu tilts un Salu tilts – vēsturiski bijuši sliktā stāvoklī. Salu tilta rekonstrukcija sākta vispirms, jo tas bijis sliktākā stāvoklī. Šogad tilta rekonstrukcija turpināsies – aprīlī, maijā plānots sākt darbu pie tilta estakāžu atjaunošanas.

Ja Salu tilta rekonstrukcijas darbi noritēs saskaņā ar grafiku, tad šā gada rudenī varētu sākt pilnvērtīgu Vanšu tilta rekonstrukciju, kas varētu turpināties nākamajā – 2019.gadā. Vanšu tiltu nāksies atjaunot par savu naudu, un tam vajadzēs aptuveni 10 miljonus eiro.

Atsevišķu elementu bojājumu novēršanai šobrīd paredzēti pagaidu risinājumi, teica Rīgas mērs,

norādot – vēl Rīgā nepieciešams atjaunot Brasas un Deglava tiltu.

Jau ziņots, pirmdienas vakarā garāmgājēji Daugavas labajā pusē pie kāpnēm, kuras ved uz Vanšu tiltu, pamanīja betona gabalu. Tas bija atdalījies un nokritis no tilta konstrukcijām. Rīgas domes Satiksmes departamentā ir pieņemts lēmums kāpnes šajā posmā slēgt, jo gājējiem tās šobrīd nav drošas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti