Sadaļas Sadaļas

Dienas ziņas

Ukrainā notiek parlamenta vēlēšanas

Dienas ziņas

Onkoloģijas centrā – pasaulē jaunākā staru terapijas sistēma

Pie VID jaunās ēkas joprojām nav ietves

Rīgas dome nesteidzas izbūvēt apgaismotu ietvi pie VID jaunās ēkas

Valsts ieņēmuma dienesta (VID) jauno ēku atklāja jūnijā, taču gājējiem piekļūšana joprojām nav sakārtota. Rīgas domei bija jāuzbūvē apgaismots gājēju ceļš gar Ķīšezera ielu, bet tā vietā VID darbinieki un klienti uz ēku šobrīd dodas pāri pļaviņai pa ēkas attīstītāju ierīkotu pagaidu celiņu.  

Lai arī jauno VID ēku cēla divus gadus, tas izrādījies nepietiekami ilgs laiks, lai Rīgas pašvaldība uzbūvētu arī apgaismotu ietvi, pa kuru kājāmgājējiem ieņēmumu dienestā nokļūt. Pašreiz tiek izmantots ēkas attīstītāju uzbūvēts pagaidu celiņš pāri pļavai.

„Vasaras vidū saņēmām no Valsts ieņēmumu dienesta vēstuli ar lūgumu izbūvēt gājēju ietvi. Ņemot vērā, ka mums nebija paredzēts finansējums šādai ietves izbūvei, tika izskatīta iespēja un budžetā rasts finansējums, lai varētu izbūvēt.  Mēs ceram, ka līdz būvsezonas beigām ietvi mēs pabeigsim, jo arī nākamnedēļ laika apstākļi solās būt labvēlīgi būvniecībai, un šobrīd mēs ceram, ka mēs pabeigsim,” pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Būvatļauja ietves izveidošanai saņemta 7.oktobrī. Iepriekš to uzbūvēt solīja līdz 1.novembrim.

„Šodien ir oktobra beigas, un, es domāju, ka jebkurš būvniecības eksperts saprot, ka nevar izbūvēt šo ceļu līdz 1.novembrim. Bet ir iestājies diennakts tumšais laiks jau no rītiem un pēcpusdienā, kad darbinieki dodas mājās un uz darbu. Viņi joprojām iet pa to mūsu pagaidu ceļu, kura nav apgaismojuma,” norādīja SIA “Biroju centrs Ezerparks” pārstāve Marta Krivade.

Satiksmes departamentā skaidro – lai arī ēkas celšana bija zināma, ne visus būvobjektus pabeidzot plānotajā laikā, tādēļ arī finansējums ietvju ierīkošanai pie VID jaunās ēkas šogad nebija ieplānots. Pagaidām darbi vēl nav sākti. Tie no domes līdzekļiem prasīs 163 tūkstošos eiro.

Jau ziņots, ka jaunā VID ēka pieņemta ekspluatācija šogad aprīlī, un pēc tam sākās VID darbinieku pārcelšanās uz jauno kompleksu, un svinīgajā ceremonija to atklāja jūnija nogalē.

VID komplekss Tēriņu ielā gan durvis vēra ar pusgada kavēšanos/a pēc vairāk nekā divarpus gadu būvniecības.  No augusta vienuviet atrodas visi līdz tam 14 dažādās vietās Rīgā izvietoto VID struktūru darbinieki. Astoņu stāvu namā izvietota gan plaša klientu apkalpošanas zāle un kabineti konsultācijām, gan Baltijā lielākais datu centrs.

Ēku kompleksa projekta īstenotājs ir SIA „Biroju centrs Ezerparks”, projekta autors - arhitektu birojs „Sarma & Norde Arhitekti”, būvdarbu ģenerāluzņēmējs - SIA „Re&Re”, būvuzraugs SIA “Būves un būvsistēmas” un projekta finansētājs - banka „Nordea”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt