Rīgas cirka ēkas energoefektivitātes darbu sākumu cer sagaidīt vēl līdz gada beigām

Turpinās iepirkumu procedūras Rīgas cirka vēsturiskā nama Merķeļa ielā energoefektivitātes darbiem. Ēkas siltināšanai no Eiropas Savienības fondiem paredzēti apmēram 3 miljoni eiro. Tikmēr Rīgas cirka darbinieki, Rīgas Cirka skola un teātra trupa "Kvadrifrons" jaunajai sezonai gatavojas Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes kādreizējā ēkā Zeļļu ielā.

Cirka vadība ar jaunās sezonas plāniem pirmdien iepazīstinās plašāk, bet par būvprojekta sagatavošanu sīkāk pastāstīja Rīgas cirka vadītāja Liene Pērkone. 

Liene Pērkone par būvdarbiem Rīgas cirkā
00:00 / 01:05
Lejuplādēt

"Šobrīd ir aktīvs būvuzraudzības iepirkums, kas, cerams, noslēgsies 8. septembrī," teica Pērkone. "Līdzko tas būs izdarīts, mēs izsludināsim būvniecības iepirkumu. Tas ilgs vismaz pāris mēnešus, jo arī pretendentu atlases posms ir ļoti sarežģīts."

Pērkone uzsvēra, ka būvdarbus vajadzētu sākt jau 2020. gadā, jo energoefektivitātes darbi ir jāpabeidz līdz 2022. gada beigām.

"Mēs ceram 2023. gada sākumā atgriezties citā tehniskā stāvoklī un siltā cirkā," paskaidroja Pērkone. "Šis pirmais etaps ir mērķēts tieši uz energoefektivitātes paaugstināšanu, līdz ar to jāņem vērā, ka, lai arī pēc šiem darbiem gan vizuāli, gan interjerā būs būtiskas pārmaiņas, plašāki pārbūves darbi notiks vēl pēc tam."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti