Dienas ziņas

Uz vairākiem valsts apmaksātiem izmeklējumiem pieteikties vairs nevar

Dienas ziņas

Pierīgas skolotāju maciņus glābs pašvaldības

Rīgas Centrāltirgū gaidāmi vērienīgi remontdarbi

Rīgas Centrāltirgū līdz ziemai notiks vērienīgi remontdarbi

Mūžīgās peļķes, pa kādām Rīgas Centrāltirgū rudenī nākas brist gan pircējiem, gan  tirgotājiem, jau drīzumā paliks pagātnē. Pēc nepilna mēneša sāksies 1970. gados būvētā tirgus teritorijas asfalta seguma nomaiņa.

Kaut arī pārmaiņas ir nepieciešamas, tirgotāji ir satraukti, vai iespējamā darbu kavēšanās neietekmēs viņu uzņēmējdarbību.

Piemēram, pie gaļas paviljona esošajiem dārzeņu tirgotājiem nāksies pārcelties uz teritoriju starp piena paviljonu un gaļas paviljonu, savukārt Nēģu ielas laukumā esošo kiosku iemītniekiem nāksies vai nu pārtraukt darbību, vai pārcelties dziļāk – uz namiņiem Gogoļa ielas rajonā.

Ar darba pārtraukšanu vai pārcelšanos uz jaunu vietu būvdarbu dēļ nāksies rēķināties arī puķu tirgotājiem.

„Mūs uztrauc kas cits – ir attīstības projekts, ka Nēģu ielu atbrīvos no šiem pretīgajiem galdiem un būšot skaista promenāde. Kur mūs bāzīs? Tas visiem ir vienalga. Ziniet, mūsu valstī labāk bļaut savlaicīgi, citādi ir stipri par vēlu,” nobažījies ir tirgotājs Andris Stuklis.

Lai kliedētu neskaidrības, Centrāltirgus vadība rīkoja īpašu tikšanos ar nomniekiem.

Tajā solīts, ka neērtības būs vien pāris mēnešu. Kolīdz darbi būs paveikti, tā tirgotāji varēs atgriezties. Tirgotāja Jeļena saka, ja remonts ilgs mēnesi, tad viss ir kārtībā. Taču, ja ilgāk, tad būs sliktāk. „Mums taču dzīvot no kaut kā vajag!” viņa saka.

„Ja mēs tos sāktu pavasarī un beigtu vasarā, būtu vēl lielāks haoss. Mēs jau cenšamies maksimāli samazināt būvniecības laiku, tāpēc ir sadalīts laiks. Līdz ziemas sākšanai mēs plānojam pabeigt pirmo kārtu,” saka “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs.

Tirgus laukuma un ietvju remontdarbus plānots sākt 16.oktobrī. To termiņš šobrīd tiek lēsts ap diviem mēnešiem.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti