Rīgas Brīvostas pārvaldē Bāne nomaina Škaparu

No Rīgas Brīvostas pārvaldes valdes aizejošo Ēriku Škaparu šajā amatā nomainīs Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietniece Baiba Bāne. Šādu Finanšu ministrijas pārstāvja maiņu Rīgas brīvostas valdē otrdien sēdē vienprātīgi atbalstīja valdība.

„Ņemot vērā, ka 14.jūnija ir saņemts Škapara kunga iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no amata pienākumu pildīšanas, lai nodrošinātu valsts interešu pilnvērtīgu pārstāvību, minētajā amatā kā finanšu ministra pārstāve tiek virzīta ministrijas valsts sekretāres vietniece Baiba Bāne. Jautājums par Bānes kundzes kā Rīgas ostas valdes locekļa amata savienošanu ar FM valsts sekretāra vietnieka amatu un VAS „Latvijas Hipotēku un zemes bankas” padomes priekšsēdētājas amatu ir saskaņots ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju,” skaidro Finanšu ministrijas pārstāve Inta Liepa.

Jau vēstīts, ka Rīgas brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētāja vietnieks Škapars jūnija vidū iesniedza atlūgumu. Tas notika pēc pārmetumiem par tā saukto izpriecu komandējumu uz Kazahstānu Valsts prezidenta vizītes laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti