Rīgas Bāriņtiesas darbinieku piemaksām par darbu Covid-19 laikā piešķir vairāk nekā 100 000 eiro

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 12. augustā, lēma piešķirt 101 728 eiro speciālu piemaksu nodrošināšanai Rīgas Bāriņtiesas amatpersonām un darbiniekiem par darbu Covid-19 krīzes laikā, informēja Rīgas domē.

Piemaksas noteiktas par laika posmu no šā gada februāra. Tās izmaksā no Bāriņtiesas budžeta, un komitejas lēmums paredz atjaunot izmaksātos līdzekļus iestādes budžetā. Līdzekļi piemaksām piešķirti no pilsētas rezerves fonda.

Paredzēts, ka speciālās piemaksas apmērs nedrīkst pārsniegt 25% no darbinieka mēnešalgas un tā izmaksājama proporcionāli nostrādātajam laikam. Jautājumu par speciālās piemaksas piešķiršanu un tās apjomu katrai amatpersonai vai darbiniekam pieņem Bāriņtiesas priekšsēdētājs.

Covid-19 laikā palielinās vardarbība ģimenēs, tāpēc nepieciešams nekavējoties reaģēt uz pieaugošiem riskiem bērnu un aizgādnībā esošo personu apdraudējuma dēļ un ir pieaugusi darba intensitāte, norādīja domē. Tāpat nepieciešams nodrošināt darba nepārtrauktību ārkārtējās situācijas, krīzes un psihoemocionālās spriedzes apstākļos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt