Rīgas augstskolu studenti aicināti pagarināt studenta statusu savos e-talonos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lai Rīgā studējošie arī turpmāk varētu iegādāties galvaspilsētas sabiedriskajam transportam biļeti ar atlaidi, pašvaldības uzņēmums "Rīgas satiksme" aicina pagarināt studenta statusa derīguma termiņu savā e-talonā.

"Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane
00:00 / 00:25
Lejuplādēt

Uzņēmumā norādīja: tas attiecas uz tām personām, kas turpina studijas kādā no Rīgas augstākās izglītības iestādēm.

"Atlaides saņēmēja statusu var pagarināt divos veidos. Vai nu iesniedzot pieteikumu savā augstskolas informācijas sistēmā, un pēc tam, saņemot apstiprinājumu e-pastā, pieiet pie kāda no biļešu automātiem un aktivizēt statusu. Ja to nevar izdarīt caur augstskolas sistēmu, tad ir jāierodas kādā no mūsu klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot derīgu studenta apliecību.

Ja tas netiks izdarīts un ja šis statuss būs beidzies, tad būs jāmaksā pilna cena," sacīja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Uzņēmuma pārstāve arī atgādināja, ka ceturtdiena, 30. septembris, ir pēdējā diena, kad 5. un 10. klašu skolēnu vecāki ir aicināti nomainīt "Skolēnu karti". Tas attiecas uz tiem, kuri to vēl nav izdarījuši. Ja "Skolēnu karti" neizdosies pagarināt, tad no rītdienas šis dokuments galvaspilsētas sabiedriskajā transportā vairs nebūs derīgs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti