Rīgā uz 2 nedēļām ierobežos satiksmi Lāčplēša ielas posmā

Turpinoties “Rail Baltica” būvdarbiem, no 15. augusta līdz 28. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai.

Tāpat uz ierobežojumu laiku tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kalupes ielas posmā no Krāslavas ielas līdz Lāčplēša ielai.

Pilnsabiedrībai “BERERIX” uzdots izvietot ceļa zīmes, nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī nodrošināt operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību Lāčplēša ielā un Kalupes ielā var atjaunot pirms minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

KONTEKSTS:

"Rail Baltica" projekts paredz izveidot Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līniju no Tallinas līdz Lietuvas un Polijas robežai, lai tālāk ar dzelzceļu Baltijas valstis būtu iespējams savienot ar citām Eiropas valstīm. Baltijas valstīs plānots izbūvēt jaunu, 870 kilometru garu Eiropas sliežu platuma (1435 milimetru) dzelzceļa līniju ar vilcienu maksimālo ātrumu 240 kilometri stundā.

Paredzēts, ka "Rail Baltica" izmaksas sasniegs 5,8 miljardus eiro, ieskaitot atzaru, ko nolemts izbūvēt starp Kauņu un Viļņu. Daļa izmaksu tiks segtas no Eiropas Savienības līdzekļiem. Dzelzceļa līnija "Rail Baltica" tiks atklāta secīgi pa posmiem laikā no 2026.gada līdz 2030.gadam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti