Rīgā sirmgalve pēc meitas un mazdēla terora izdara pašnāvību, izlecot pa logu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti aizturējuši divas personas par iespējamu cietušā novešanu līdz pašnāvībai. Aizturētie ir sirmgalves meita un mazdēls, kuri iepriekš bija sistemātiski lietojuši alkoholu un fiziski iespaidojuši pensionāri, kura pēcāk Ķengaragā izlēkusi pa daudzdzīvokļu nama piektā stāva logu.

Valsts policijā informē, ka pagājušajā svētdienā, 8.maijā, policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma satraucošu informāciju, ka Rīgā, Maskavas ielā, no kāda daudzdzīvokļu nama piektā stāva pa logu izlēkusi kundze gados. 1928.gadā dzimusī sieviete notikuma vietā mirusi.

Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka dzīvoklī, no kura pa logu izlekusi pensionāre, dzīvojusi viņa, kā arī viņas 57 gadus vecā meita un 34 gadus vecais mazdēls. Meita un mazdēls regulāri lietojuši alkoholiskos dzērienus, kā arī nodarījuši pensionārei miesas bojājumus. Neskatoties uz pāridarījumiem, sirmgalve nebija vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu pret radinieku rīcību, norāda policijā.

Arī 8.maija pēcpusdienā pensionāres meita un mazdēls lietojuši alkoholiskos dzērienus un fiziski viņu iespaidojuši, un sirmgalve, iespējams, pieņēmusi lēmumu – izlekt pa piektā stāva logu.

Policisti notikuma vietā aizturēja abus iereibušos nelaiķes radiniekus - gan 1959.gadā dzimušo meitu, gan 1982.gadā dzimušo mazdēlu.

Šobrīd pret abām aizturētajām personām ir uzsākts kriminālprocess par novešanu līdz pašnāvībai. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti