Rīgā sāks labot Marijas un Aleksandra Čaka ielas; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā, un šo darbu laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informēja Rīgas domes Satiksmes departaments.

Remontdarbi tiks organizēti divos posmos. Šajā būvniecības sezonā ielai visā garumā pilnībā tiks atjaunots brauktuves asfaltbetona segums, kas savu mūžu nokalpojis un ir sliktā tehniskā stāvoklī. Arī ietvēm pilnībā tiks nomainīts segums, ieklājot dažādu krāsu bruģakmeni, kas kalpos kā ielas dizaina elements, tādējādi padarot ielu pievilcīgāku.

Savukārt otrajā posmā nākamajā būvniecības sezonā veiks ielas labiekārtošanu visā tās garumā. Ielā tiks iestādīti koki, to labiekārtos ar velostatīviem, soliņiem, puķu kastēm, padarot ielu daudz pievilcīgāku un pieejamāku.

Būvdarbi tiks uzsākti A.Čaka un Marijas ielas kreisajā pusē virzienā no centra. Ielas remontdarbu laikā gājējiem, velobraucējiem un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Vispirms tiks uzsākta ietves apmaļu demontāža un jaunu apmaļu uzstādīšana ielas kreisajā pusē virzienā no centra. Remontdarbu laikā gājēju ietve tiks sašaurināta.

Arī autovadītājiem jārēķinās ar neērtībām, jo remontdarbu laikā  virzienā no centra būs brauktuves sašaurinājums un satiksme tiks organizēta tikai pa vienu joslu.

Ietvju seguma nomaiņas laikā gājējiem tiks nodrošināta pārvietošanās uz brauktuves pa tuneli, kurš būs nodalīts no abām pusēm ar barjerām.

Satiksmes departamenta speciālisti norāda, ka remontdarbu laikā satiksmes dalībnieki un vietējie iedzīvotāji var saskarties ar satiksmes apgrūtinājumiem un ierobežojumiem.

Gan gājēji, gan braucēji tiek aicināti ar izpratni izturēties pret ieviestajiem ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizācijas kārtību, kā arī laicīgi plānot savus ikdienas maršrutus, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem, un, ja tas iespējams, izvēloties citus ceļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti