Dienas ziņas

Kooperēšanās palīdz mājražotājiem

Dienas ziņas

Bērni apgūst makšķerēšanas iemaņas

Sākas starptautisks inženierizglītības forums

Rīgā sākas starptautisks inženierizglītības forums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Kā tuvināt inženierzinātņu studiju saturu un apgūstamās prasmes industrijas vajadzībām? - šāds ir galvenais jautājums, kuru šogad iztirzās starptautiskā inženierizglītības forumā,  kas šajās dienās notiek Rīgā. 

Foruma iniciatori un organizatori ir inženierzinātņu studentu organizācija “Best”, kurā darbojas studenti no visas Eiropas.

Diskusijās piedalīsies arī lielāko augstskolu mācībspēki un gan vietējo, gan starptautisko uzņēmumu pārstāvji. Foruma rezultāti iepriekšējos gados pierādījuši, ka šeit izrunātais nepaliek tikai uz papīra. Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), balstoties uz iepriekšējos forumos spriesto, veikusi izmaiņas savā programmā.

RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna stāsta, ka RTU ieviesa jaunu priekšmetu visiem inženieriem ar mērķi tieši veicināt viņu izpratni par to, kas tautsaimniecībai ir vajadzīgs, proti, kā veicināt uzņēmējdarbību.

“Principā tas ir lielā mērā rezultāts no iepriekšējo gadu diskusijām, kas notika tajā skaitā arī šajā seminārā,” atzina Juhna.

Diskusijas turpināsies līdz nākamajai ceturtdienai, un vērtīgākie priekšlikumi tiks apkopoti apjomīgā publikācijā, un tā tiks iesniegta arī Eiropas Komisijas atbildīgajām institūcijām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti