Dienas ziņas

Viļakas novadā attīsta kulināro tūrismu

Dienas ziņas

Valmierai – jauns zīmols

Demontēs segumu pie pieturvietas «Matīsa iela»

Rīgā pie Matīsa ielas pieturas demontēs augustā atjaunoto segumu

Brīvības ielā Rīgā demontēs segumu pie sabiedriskā transporta pieturas “Matīsa iela”. To pēdējo reizi atjaunoja pavisam nesen – augusta vidū, tomēr atkal parādījušās plaisas un izdrupumi. Satiksmes departamentā norāda, ka šoreiz defekti novēroti tikai šajā pieturā. Šobrīd notiek laboratoriskās pārbaudes, lai noskaidrotu, kāpēc segums sabojājies. 

To, ka pērn labotajos Rīgas ielu posmos atkal notiek remonts, novēroja un vēstīja jau augustā. Toreiz segums tika uzrakts un mainīts pie vairākām sabiedriskā transporta pieturām Brīvības un Krišjāņa Valdemāra ielā. Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentā norādīja – pie tā, ka jaunieklātais segums nav izturējis pat gadu, vainīgs bijis betona sastāvs.

“Uzņēmējs arī ņēma paraugus no šīm pieturvietām, un tika konstatēts defekts materiālā. Ņemot vērā šo faktu, tika pieņemts lēmums vasaras sezonā izņemt bojāto valčbetonu un ieklāt jaunu," norāda Una Ahuna-Ozola, RD Satiksmes departamenta pārstāve. 

“Tā kā pats uzņēmējs atzina to, ka ir tehnoloģiski bijusi kāda problēma šī valčbetona sagatavošanā, tad šis jaunais valčbetons, cerams, ir labas kvalitātes un viss būs kārtībā," viņa saka. 

Šoreiz plaisas un izdrupumus departaments konstatējis tikai vienā pieturvietā – “Matīsa iela”.

“Varētu saprast, kas ir vaina uzreiz, ja teiksim, kā pērn, sāka brukt visas ieklātās šīs te pieturvietas, tātad bija uzreiz skaidrs, ka problēma ir materiālā," norāda Ahuna-Ozola. “Ir ņemti daži paraugi jau, ņemot šos paraugus, tika konstatēts, ka kārtas valčbetonam atdalās, līdz ar to ir aizdomas, ka ir vaina materiālā vai ieklāšanas tehnikā, bet to varēs pateikt tikai pēc visu  konkrēto slēdzienu saņemšanas."

Laboratorisko pārbaužu rezultāti varētu būt zināmi nākamnedēļ. Autovadītājiem šajā vietā ar satiksmes ierobežojumiem, iespējams, būs jārēķinās nākamtrešdien un ceturtdien, kad tiks veikti seguma atjaunošanas darbi. Remontdarbu laikā pieturvieta tiks pārcelta iepretim Dailes teātrim. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti