Panorāma

Panorāma

Panorāma

«Lampai» seko līdzi arī Apvienotajā Karalistē

Amonjaka noplūde Vecmīlgrāvī

Rīgā notikusi amonjaka noplūde

Rīgā ražošanas teritorijā no saldēšanas iekārtas notikusi amonjaka noplūde.

Plkst.17.14 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atlantijas ielu Rīgā, kur ražošanas teritorijā no saldēšanas iekārtas notikusi amonjaka noplūde. Notikuma vietā strādā 17 ugunsdzēsēji glābēji, lai novērstu ķīmiskās vielas noplūdi. Tiek piesaistīti papildu VUGD resursi, vēsta Latvijas Televīzija.

Šobrīd ir evakuēti objekta darbinieki un tiek apzināta nepieciešamība evakuēt apkārtnes iedzīvotājus. Valsts vides dienestā (VVD) Latvijas Radio savukārt noskaidroja, ka uz notikuma vietu devies VVD inspektors, bet plašākas informācijas vēl nav.

VUGD ap plkst.19.00 informēja, ka noplūde no iekārtas ir novērsta. Papildu drošībai VUGD aicina Vecmīlgrāvja iedzīvotājus (Atlantijas ielas apkaimē) neturēt atvērtus logus un pēc iespējas mazāk uzturēties ārpus telpām.

VUGD pārstāve Agrita Vītola Latvijas Radio pastāstīja, ka aptuvenais noplūdušā amonjaka apmērs bija ap 50 kilogramiem un patlaban tā koncentrācija nav tāda, kas radītu bīstamību. VUGD arī informēja, ka cietušo notikumā nav.

Amonjaka noplūde no saldēšanas iekārtas Vecmīlgrāvī, Rīgā šodien notikusi zivju pārstrādes uzņēmuma SIA "Karavela" ražošanas teritorijā, aģentūrai LETA apliecināja uzņēmuma līdzīpašnieks un valdes loceklis Andris Bite.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti